Przejdź do treści

SKN Momencik

Studenckie Koło Naukowe „Momencik”

Studenckie Koło Naukowe „Momencik” prężnie działa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska przy Katedrze Mechaniki Konstrukcji już od 2010 roku i nie zamierza zwalniać. Zrzeszamy kreatywnych, ciekawych innowacji studentów budownictwa niebojących się podejmować nowych wyzwań. Naszymi opiekunami są dr hab. inż. Artur Wirowski oraz dr inż. Ewelina Kubacka.

Co robimy?

Bierzemy udział w wielu konkursach, uczestniczymy w festiwalach i konferencjach naukowych, dodatkowo członkowie naszego koła pozyskują granty ministerialne w ramach programu „Studenckie Koła Naukowe tworzą innowacje”.
Od zawsze głównym zainteresowaniem Momencików są konkursy konstrukcyjne. Odnosimy sukcesy w projektowaniu mostów oraz konstruowaniu wież.
Staramy się tworzyć projekty mając na uwadze ekologię, przyszłość budownictwa, jak i możliwość wykazania się każdego członka naszego koła.

Dla kogo jest „Momencik”?

Jeżeli studiujesz na BAiŚ, masz głowę pełną pomysłów i chcesz się nimi podzielić, nasze koło „Momencik” chętnie Cię przyjmie. Poruszamy tematy, o których nie zawsze usłyszysz na zajęciach. Jesteśmy kreatywni, ciekawi nowych rzeczy i pomocni, dlatego razem możemy wiele zdziałać.

Znaleźć nas możesz:

Mail: skn.momencik@gmail.com

Nasz profil na Facebooku.

Budynek B7